Geçiş Kontrol Sistemleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Geçiş Kontrol Sistemleri
Kartlı Geçiş
Kartlı Geçiş
Yüz Tanıma Sistemleri
Yüz Tanıma Sistemleri
Turnike Geçiş Kontrol
Turnike Geçiş Kontrol

Protonbil.com web sitemizde sizlere sunduğumuz çözümlerimiz arasında, geçiş kontrol sistemleri de bulunmaktadır. Geçiş kontrol sistemlerini kullanım amacı ve yerine göre çeşitlendirmekteyiz. Geçiş kontrol sistemleri olarak, kartlı geçiş, yüz tanıma sistemleri ve turnike geçiş kontrol sistemleri olarak kullanım amacına göre sınıflandırıyoruz. Sisteme ihtiyaç duyan müşterilerimiz bizlere web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirler. Kayseri ve civar illerde hizmet verdiğimiz sistemleri inceleyebilir ve istedikleri sistemin kurulumun bizlerden talep edebilirler. Tüm güvenlik sistemlerinde kaliteli ve güvenilir hizmetler verdiğimiz için müşterilerimize amaçlarına uygun en iyi ürünleri önererek proje çalışmalarına başlıyoruz.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinde en fazla kullanılan sistem olarak kart okuyucu cihazların kullanıldığı kartlı geçiş sistemidir. Girişleri kontrol altında tutabilmek için girişine izin verilen kişilere sisteme daha önceden tanıtımı yapılan kartlar verilir. Kişiler bu kartları kullanarak kapıları açabilecektir. Yanında kartı olmayan kişiler kapıyı açamayacak ve kapıdan geçiş sağlayamayacaktır. Ayrıca kurulumunu yaptığınız kartlı geçiş sistemlerinde müşterilerimizin talebine göre sistem log kaydı tutmasını sağlıyor ve kimlerin ne zaman giriş çıkış yaptığının takip edilmesini sağlıyoruz.

Yüz Tanıma Sistemi

Geçiş kontrol sistemlerinin en güvenilir ve etkili olanı yüz tanıma sistemidir. İleri teknoloji ürünü olarak kullanılmakta ve yüz tanıma işlemini 3 boyutlu olarak yaparak tam teşhis sağlamaktadır. Proton güvenlik olarak müşterilerimize ileri teknoloji ürünleri sunuyor ve bu sistemlerin kurulumlarını profesyonel ekiplerimiz ile sağlıyoruz. Yüz tanıma cihazı üzerinde bulunan yüksek çözünürlük özelliği bulunan kamera ile cihaza yaklaşan kişinin yüz hatları okunmakta ve kişinin yüz bilgileri daha önceden sisteme kaydedilmiş ise kişiyi tanıyarak geçişine izin verilecektir. Yetkisiz kişilerin geçişlerini önlemek ve önemli yerleri koruma altında tutmak için kurulumunu yaptığımız en güvenilir sistemdir.

Turnike Geçiş Sistemleri

İnsanların toplu olarak bulundukları yerde giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak, belirli bir düzende girişleri sağlayabilmek için turnike sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız kullanılacağı yerin özelliğine göre sabit ya da seyyar turnike çeşitlerinin kurulumlarını yapmaktadır. Genellikle, ticaret merkezleri, stadyumlar, üniversiteler, terminaller ile tüm özel sektör ve kamu kurumlarında giriş çıkışları denetleyebilmek için kullanılan güvenli geçiş kontrol sistemleridir. Özel organizasyonlarda girişlerin kontrollü yapılmasını sağlamak ve kaç kişinin giriş yaptığını tespit edebilmek için turnike sistemleri en önemli geçiş kontrol sistemleri olarak kullanılmaktadır.

Geçiş Kontrol Sistemleri Neden Kullanılır?

Proton güvenlik sistemleri firması olarak profesyonel ekiplerimiz ile Kayseri ve yakın illere sunduğumuz çözümler arasında yer alan geçiş kontrol sistemleri adından da anlaşılacağı gibi kullanıldıkları yerde geçişlerin kontrollü yapılmasını sağlamaktadır. Kamu kurumlarında ve bazı özel kuruluşlarda teknik ve hassas bölgeleri girişler için sınırlı sayıda kişilere yetki verilmektedir. Bu kişilerin girişlerini kontrol edebilmek için, kartlı sistem ya da yüz tanıma sistemleri kullanılmaktadır. kontrol sistemine bilgileri girilmeyen kişiler sistemi çalıştıramayacak ve korunmakta olan bölgeye giriş yapamayacaklardır.

Kontrol Hizmetlerimiz

Firmamız müşterilerine sunduğu tüm çözümlerde destek hizmetini Kayseri ve yakın illere kesintisiz olarak vermekte ve tüm sistemlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan sistemin özelliğine göre güvenlik düzeyini en üst seviyelere çıkarmaktayız. Kartlı geçiş sistemlerini işyerlerine giriş kontrolünü sağlamak için kuruyor ve tüm çalışanlar adına tanımlanmış kartlar vererek çalışanların bu kartları okutarak giriş yapmalarını sağlıyoruz. Bu işverenler için çalışanlarını kontrol altında tutma kolaylığı sağlamaktadır. Büyük toplantı salonlarında etkinlik yapacak olan kuruluşlar, etkinliğe kaç kişinin katıldığını öğrenmek ve etkinlik alanına girişte karmaşa yaşanmaması için turnike sistemlerinin kurulmasını bizden talep ederler. Kurmuş olduğumuz turnike sistemleri sayesinde insanlar alana sırayla düzenli bir şekilde girmektedir.

Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK