Otopark Sistemleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Otopark Sistemleri
Somfy Kollu Bariyer
Somfy Kollu Bariyer
Nice Kollu Bariyer
Nice Kollu Bariyer
BFT Kollu Bariyer
BFT Kollu Bariyer
Zincir bariyer
Zincir bariyer
Yanakayar Otomatik Kapılar
Yanakayar Otomatik Kapılar
Ogs Geçiş Sistemi
Ogs Geçiş Sistemi
Biletli Otopark Sistemi
Biletli Otopark Sistemi
Bireysel otopark bariyeri
Bireysel otopark bariyeri
Kasisli Zemin Üstü Yer Tuzağı
Kasisli Zemin Üstü Yer Tuzağı
Hidrolik Mantar Bariyer
Hidrolik Mantar Bariyer

Otopark sistemleri Kayseri insanların ziyaret ettiği her alanda park amacıyla karşımıza çıkan sistemlerdir. Büyük alış veriş merkezlerinde, sitelerde, ofislerde uygun park alanı yaratarak kullanım sağlarlar. Otopark sistemleri çok çeşitli olup otomatik yazılımların kullandığı sistemlerdir. El ile açılıp kapana sistemler de firmamızın hizmeti dahilindedir. Kollu bariyer sistemleri  Somfy, Nice ve Bft olarak 3 e ayrılmaktadır.  Ücretlendirme politikası alınan hizmet ve ürün ile doğru orantılıdır. Firmamızdan hizmet almak için yetkili personelimiz ile iletişime geçmeniz gerekir.

Otopark Sistemleri Ne İşe Yarar?

Otopark sistemleri birçok ekipmandan oluşur. Araç tanıma ile otomatik olarak açılı ve kapanır. Bariyer sistemleri ile beraber çalışır. Yabancı araçların park yerini işgal etmesini otopark sistemleri ile önleyebilirsiniz. Otoparka ne kadar araç girip çıktığını bu sistemler ile gözlemleyebilirsiniz. Misafir araç giriş çıkışını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kayseri de olan firmamız otopark sistemleri ekipmanlarının satışını ve kurulumunu yapan bir firmadır. Verilen hizmet teknoloji ışığında profesyonel bir hizmettir.

OGS Otopark Sistemi Nasıl Çalışır?

Bu sistem ile kumandaya ihtiyacınız kalmaz. Evlerin park alanlarına, sitelere, ofislere giriş yaparken araç tanıma sistemi ile kendiliğinden açılır ve kapanır. Aracın siteye veya ofise gireceği yere takılan fotoseller ile araç yaklaştığı program aracı tanır ve kapı kendiliğinden açılır. Programın yazılımı araç giriş kapılarına ve araçlara takılır. Bu sayede yabancı araçlar park alanına giremez. Yaşadığınız ve çalıştığınız yere otopark sistemi taktırmak istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yazılım ve kurulum aşamalarında uzman personel ile hizmet vermekteyiz.

Biletli Otopark Sistemleri

Biletli otopark sistemleri daha çok ücret karşılığında geçiş imkanı tanıyan ve ücret karşılığına park hizmeti sunan yerler için uygundur. Araç otopark hizmeti almak veya geçiş hakkını kullanmak için bariyere yaklaşır ve butona basarak biletini alır. Daha sonra çıkmak istediği zaman bariyerin yerine gelir ve biletini görevliye verir. Ödemesini yaptıktan sonra görevli bariyeri kaldır butonuna basar ve bariyer kaldırılarak geçiş hakkı sağlanmış olur. Bu sistemlerin içinde bulunduğu yazılımlar son teknoloji yazılımlarıdır. Firmamız il genelinde ilçeler de dahil olmak üzere hizmet veren bir firmadır. Yaklaşık 25 yıllık iş tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile ileri düzey hizmet sunar.

Zincir Bariyer Sistemleri

Zincir bariyer sistemleri giriş alanı küçük olan ve otomatik otopark sistemlerinin kurulamadığı yerlere kurulan sistemlerdir. Zincir takıp çıkarmak ortalama 5 saniye gibi kısa bir sürede olur. O yüzden en yoğun araç trafiğinin olduğu yerlerde dahi kullanım alanı vardır. Özellikle hastane gibi resmi kurumlarda yönetim personeline ayrılmış alanlarda zincir bariyerler dikkat çeker. Zincirler kuvvete karşı dayanıklı olup paslanmaz çelikten üretilmiş malzemelerdir. Firmamız otopark sistemleri için kullandığı her malzemeye belli bir süre için garanti verir. İleri teknoloji kullanarak yapılan yazılımlar ve profesyonel montaj ve kurulum hizmeti ile sektörde lider bir firmadır.

Yanakayar Otomatik Kapılar

Yana kayar kapılar genellikle bahçe kapıları ve apartman girişlerinde kullanılan otomatik kapılardır. Ray üzerinde sağa ya da sola kayarak açılır ve kapanır. Firmamız kumandalı sistemler ile daha rahat kullanım sağlar. Kapı hareket halindeyken araç veya insan girişi olduğu zaman, araca ve insana zarar vermemek için otomatik olarak durur. Kapı ağırlığı bin kiloya kadar çıkabilir. Daha geniş kapı aralıkları için daha büyük kapılar tercih edilmelidir. Firmamız garaj ve bahçe kapınız için yana kayar kapı siparişi alır ve otomasyonunu yapar ve kurulumunu yapar. Firmadan hizmet aldıktan sonra teknik destek almaya devam edebilirsiniz. Firmamızdan hizmet aldıktan sonra bakım hizmeti de talep edebilirsiniz.


Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK