Kamera Güvenlik Sistemleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Kamera Güvenlik Sistemleri
AHD / HDCVI / HDTVI Kamera Sistemleri
AHD / HDCVI / HDTVI Kamera Sistemleri
İp Kamera Sistemleri
İp Kamera Sistemleri

Tüm yaşam alanlarında güvenlik ihlallerini engellemek için en iyi yöntemlerden birisi güvenlik kamera sistemlerinin kurulmasıdır. Gelişen teknoloji sayesinde güvenlik kameraları hayatın bir parçası olmaya başlamıştır. Protonbil.com olarak Kayseri ilinde kamera sistemleri kurulumlarında, ip kamera ya da AHD kamera sistemleri ve CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri içerisinden müşteri tarafından tercih edileni kullanıyoruz. Kamera kurulum ihtiyaçlarınız için müşteri destek hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz için her türlü öneri ve şikayetlerinizi web sitemiz üzerinden bize yazabilirsiniz. Kayseri de kamera güvenlik sistemlerinin kurulumlarını tüm bina türlerine güvenli bir şekilde kuruyoruz.

Ip Kameralar

Hırsızlık olaylarının önlenmesi, gerçekleşmiş olan birçok olayın doğru aydınlatılması gibi ihtiyaçlar için güvenlik kamera gereksinimlerinizi bizler yeni nesil teknolojik ürünleri kullanarak karşılıyoruz. Kamera sistemi kurulumu yaptığımız çalışmalar arasında, fabrikalar, siteler, evler, mağazalar bulunmaktadır. teknolojiyi kullanarak verdiğimiz hizmetlerimizde Ip kamera sistemlerini kurarak müşterilerimizin kamera sistemini en verimli şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. Ip kameralar yüksek verimlilik ve kolay kullanım özelliği bulunan sistemlerdir. Tarafımıza ulaşan talepler için yeni teknoloji olarak ip kamera sistemleri ni öneriyoruz.

Ip Kamera Özellikleri

Ip kameraların üstün özellikleri bulunmaktadır. yakalanan görüntüye elektrik sinyallerine çevirerek uygun formatlarda network üzerinden hedeflenen yere göndermektedir. Ip kamera sistemleri belirlenen bir ıp numarası üzerinden erişimi olan sistemlerdir. Görüntü depolayabilme, programlanabilme, hareket algılama, alarm sistemi yönetimi gibi gelişmiş çok sayıda özellikleri bulunmaktadır. Ip kameraların çalışabilmesi için DVR kayıt cihazına ya da bir bilgisayara ihtiyaçları yoktur. Çalışması için network ağ kablosunun bağlı olması yeterlidir. ihtiyacı olan enerjiyi network kablosundan alacak ve bu enerji çalışması için yeterli olacaktır. Bu üsten özelliklere sahip Ip kamera sistemlerinin kurulumlarını yaparak müşterilerimizin kamera sistemini uzaktan yönetmesini sağlıyoruz.

Proton Güvenlik Sistemleri

Proton güvenlik sistemleri olarak ihtiyacınız olan güvenlik kamera sistemleri için en iyi çözümleri Kayseri ve civar illerde profesyonel ekiplerimizi ile oluşturuyoruz. Kamera sistemleri olarak, hdcvi, ahd kamera sistemlerini, ıp kamera sistemlerini kurulum yapılacak olan yerin keşfini yaparak profesyonel ekiplerimiz ile yapıyoruz. Sizlerden gelen taleplere göre kurulumun yapılacağı yerde keşif yaparak sistemin daha verimli olabilecek şekilde kurulmasını ve kullanılmasını sağlıyoruz. Doğru yöntemlerle yapılan tüm güvenlik sistemleri kurulumları, sizlere en iyi güvenliği sağlayacaktır.

Hizmet Sektörlerimiz

Kayseri merkezli firmamız tüm güvenlik ihtiyaçları için kamera sistemleri kurulumlarını, tüm kamu kurumları ile özel sektörlerin tamamına yapıyoruz. Özel sektörde yer alan, iş merkezleri, avm, endüstriyel tesisler, fabrika binaları, ofis binaları, şirket binaları, siteler, apartmanlar, villalar gibi her yer için projeler hazırlıyor ve kısa sürede, kaliteli bir şekilde kurulumları gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmet sektörlerimizde kamera sistemleri kurulumu öncesinde keşif yaparak kullanılacak olan sistem araçlarını belirliyor ve projelendirerek kurulumu gerçekleştiriyoruz. Güvenlik kamera sistemleri kurulumlarında alarm sistemleri kurulumu da yaparak tüm hırsızlık olaylarının en iyi yöntemlerle önlenmesini sağlıyoruz.

Güvenlik Kamera Seçimi

Birçok projede güvenlik kameralarının görüntülerinin hırsızlık olaylarında caydırıcı olabilmesi düşük maliyetli ürünler seçilmeye çalışılmaktadır. Düşük maliyetli ürünlerin görüntü yakalama kaliteleri düşük olacağı için olayların çözümlerinde yetersiz olacaklardır. Proton kayseri güvenlik sistemleri olarak yer keşfi yaparak en etkili olabilecek olan ürünleri tespit ediyor ve müşterilerimize öneriyoruz. Meydana gelen bir olayın aydınlatılması için kameraların yakaladıkları kişi görüntülerinde yüz teşhisinin yapılabilmesi önemlidir.

Kaliteli markaların sistem verimliliği için yeterli olmadığı, verimlilik için çözünürlük özelliğinin önemli olduğu bilinmelidir. Güvenlik kamera sistemine ihtiyaç duyanlara profesyonel hizmetler sunan firmaları tercih etmelerini öneriyoruz. Bizler tüm sistem kurulumlarını deneyimli ve profesyonel ekiplerimizin yapacağı çalışmalar ile gerçekleştiriyor, uygun fiyatlara sunuyoruz.

Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK