Telefon Santralleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Telefon Santralleri
Samsung Ip Santraller
Samsung Ip Santraller
Samsung Ip Telefonlar
Samsung Ip Telefonlar
Multitek Telefon Santrali
Multitek Telefon Santrali

Teknolojinin en modern icadı olan telefonlarda günümüzde her türlü iletişim sağlanabilmektedir. Telefonlar üzerinden fatura ödemeleri, görüntülü konuşmalar, yazışmalar ve diğer pek iş konuları hakkında işlem yapılır hale gelmiştir. Teknolojik gelişmelerden en çok etkilenen iletişim araçlarının başında gelen telefonlar da iletişim sağlamak için santrallere ihtiyaç vardır. Telefon santrallerinin ilk kullanılmaya başladığı zamanlar manuel kullanıma göre tasarlanmış yapılardı.

Arayan kişi önce telefon santraline bağlanır, santrale görüşmek istediği numarayı bildirirdi. Daha sonra telefon santrali görüşülmek istenen aboneyi santrale bağlanan jaklar sayesinde arayan kişi ile görüştürürdü. Böylesine karmaşık ve zaman alan telefon santrallerinde günümüzde ki daha modern ve şık tasarımlı yapılara sahip telefon santrallerinin kullanımının temelleri 1889 yılında atılmıştır.

Firmamız hem şık tasarımlara sahip olan hem de ihtiyacınız olan telefon santral sistemlerinin kurulum ve montajını Kayseri ve civar illerdeki firmalar için yapar. Güvenilir ve kalifiye personelleri ile daima müşterilerinin sorunlarını çözmeye odaklı çalışan firmamızın verdiği hizmetlerden yararlanmak için Protonbil.com adresini incelemelisiniz.

Samsung IP Santraller

Firmamızda samsung officeserv 700 serisi telefon santrallerinin montajı ve kurulumu yapılır. Samsung officeserv 7000 serisi ofisler için, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için oldukça uygun bir telefon santralidir. Samsung officeserv 7000 santrali bu işletmelerin iletişim kalitesini artırmaya yönelik olarak kurulur. Santralde bir birinden farklı varyantlarda beş çözüm önerisi bulunur.

Samsung ıp santral sistemlerinde Kayseri de tek bir site üzerinde 4 ve 480 uzantı bir arada barınabilirken aynı anda 1000 civarı siteyi de bir birine bağlayacak kapasite vardır. Firmamız tarafından satışı olan bu ürünün son teknolojik yazılımlar ile donanımlı olması sayesinde çoklu şubelerde erişim kolaylığı sağlar. Uzaktan çalışma kolaylığı sağlayan bu sistemler aynı zamanda işletmelerin maliyetini düşürmeye de yardımcı olurlar. Firmamız arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Samsung IP Telefonlar

Samsung ıp telefonlar birleşik iletişime uygun olarak tasarlanmış en son teknoloji cihazlardır. Samsung ıp telefonlar kablolu veya kablosuz olarak güçlü ve yüksek kalitede ses sistemleri ile iş yerlerinde ergonomik bir kullanım sağlar. Bunun yanında Samsung we voıp uygulaması sayesinde masa telefonunuza gelen aramaları akıllı telefonunuzda ya da tersi şekilde akıllı telefonunuza gelen aramaları masa telefonunuzda görerek iletişimi sekteye uğratmamış olursunuz.

HD ses kalitesi ve çift yönlü hoparlör sistemleri ile görüşmelerinizde şansa yer bırakmazsınız. Böylesine donanımlı olan IP telefonları firmamızdan uygun fiyat garantisi ile temin etmeniz mümkündür. Firmamız sektörde yaklaşık 25 yıllık bir deneyime sahiptir ve bu deneyim ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Kayseri ve çevre illerde satış işlemleri sonrasında yaşanacak problemler için de firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Multitek Telefon Santrali

Multitek telefon santralleri 4 dış hat ve 8 dahili abone ile başlayıp daha da büyüyebilir. Bekleme esnasında müzik ve radyo bağlantı seçeneği vardır. Elektrik kesintisinden etkilenmeyen bu santrallere diyafon ve kamera gibi görüntü sistemleri bağlanabilir. Sesli yanıt sistemi, akü ile şarj edilebilme ve yıldırımdan korunma gibi daha pek çok özelliği bünyesinde barındıran multitek telefon santrali sistemlerinin satış sonrası arıza desteği firmamız tarafından günün 24 saati acil durum servisi ile sağlanır. Firmamız verdiği hizmetlerde yüksek kalite anlayışını benimser ve bu doğrultuda sektörün en güçlü markaları ile işbirliği yapar.

Telefon Santrali Fiyatları

Kayseri de bulunan firmamız piyasanın en kaliteli ürünlerini en uygun fiyat ile müşterilerine sunmayı amaçlar. Bu doğrultuda verilen hizmetlerde ürün garantisi sunarız. Firmamızda ki ürünlerin fiyatları hakkında firmamızın yetkili personelleri ile görüşebilirsiniz.

Firmamızın Verdiği Diğer Hizmetler

Firmamız sadece telefon santral hizmetleri vermez. Bu hizmetin yanında Kayseri ve civar illerdeki firma ve kişilere otomatik kapı sistemleri, otopark sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, plaka tanıma sistemleri gibi güvenliğe dair pek çok hizmeti kişisel eğitimini ve mesleki yeterliliğini tamamlamış personeller tarafından verir.

Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK