Otomatik Kapı Sistemleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Otomatik Kapı Sistemleri
Radarlı (Fotoselli) Otomatik Kapı Sistemleri
Radarlı (Fotoselli) Otomatik Kapı Sistemleri
Otomatik Döner Kapılar
Otomatik Döner Kapılar
Hermatik (Hastane) Otomatik Kapıları
Hermatik (Hastane) Otomatik Kapıları
Hızlı PVC Branda Kapı
Hızlı PVC Branda Kapı
Seksiyonel Kapılar
Seksiyonel Kapılar

Günümüz modern yapılarında kullanılan otomatik kapı sistemlerinin piyasada birbirinden farklı model ve tasarımları bulunur. Söz konusu otomatik kapı sistemleri kullanım amaçlarına ve uygulanan mekanlara göre monte edilir. Firmamız Kayseri piyasasının en uygun ve kaliteli ürünlerinin montajını ve satışını yapar. Firmamız Kayseri de sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi ile otomatik kapı sistemleri hakkındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektördeki lider konumunu daima korumaktadır. Bununla birlikte hızlı ve garantili servis ağı ile firmamız tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir. Firmamızın verdiği hizmetleri incelemek için Protonbil.com adresini ziyaret ediniz.

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Radarlı yana kayar kapı sistemleri olarak da bilinen fotoselli kapı sistemleri genellikle yaya misafirlerinin giriş çıkışlarının yoğun olduğu otellerde, alış veriş merkezlerinde, hastanelerde, iş merkezlerinde, akaryakıt istasyonlarında tercih edilir. Hızlı açılıp kapanabilen fotoselli kapıların radarları cisim hareketlerinin algılanması mantığı ile çalışır. Fotoselli kapılar iç mekanı dış ortamın tozundan, soğuğundan ve rüzgarından korur. Bu haliyle ortamlarda ısı tasarrufu da sağlanır. Oldukça sessiz çalışan fotoselli kapı sistemleri bazen tek kanat bazen de çift kanat olarak tasarlanabilir. Çok fonksiyonlu kullanıma uygun olan fotoselli kapı sistemleri lamine, temperli ve buzlu cam malzemelerden üretilip monte edilebilir. Firmamız tüm fotoselli kapı sistemleri modellerini deneyimli ustaları ile monte eder.

Otomatik Döner Kapı Sistemleri

Otomatik döner kapı sistemleri üç veya dört kanat olarak tasarlanır ve üretilir. Tüm otomatik döner kapılarda birer adet engelli giriş butonu, acil stop butonu ve el sıkışma sensorleri gibi farklı radar mekanizmaları bulunur. Ortalama 3 yada 4 kanatlı kapılarda bir dakikada yaklaşık 25 ile 30 kişi giriş ve çıkış yapabilir. Firmamız müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda daha donanımlı ve özel tasarım döner kapı üretimi de yapar.

Hermatik Otomatik Kapılar

Özel hassasiyet ve koruma gerektiren alanların muhafazası için ihtiyaç duyulan hermatik otomatik kapılar genellikle ameliyathaneler, laboratuvarlar ve kayıt bürosu gibi spesifik mekanların duvar ve zeminlerine tam olarak yerleştirildiği için hava sızdırmazlık özelliğinden yararlanılır. Firmamız tarafından montajı yapılan ve daha çok hastane otomatik kapısı olarak da bilinen hermatik kapılarda kullanılan malzemeler ses ve hava yalıtımı sağlarlar. Hermatik kapılar steril ortamlarda ki durumları koruyabilecek standartlarda mdf- lam, paslanmaz çelik ve kompakt laminant malzemelerden üretilir. Firmamızı arayarak ihtiyacınız olan hermatik kapı fiyatları hakkında bilgi arayabilirsiniz.

Hızlı PVC Branda Kapı Sistemleri

PVC branda kapı sistemleri özellikle iç ve dış mekanlardaki ısı transferini önler. Kullanıldığı mekanı tozdan, kirden ve nemden korur. Bu özellikleri nedeniyle daha çok soğuk hava depolarında kullanılan PVC branda kapı sistemleri yaşanan darbeler karşısında esneklik gösterir. Dolayısı ile meydana gelen yırtılmalar daha kısa sürede ve daha az maliyetle çözüme kavuşturulur. Firmamız Kayseri de ihtiyacınız olan kapı sistemi için mekanınıza gelerek ölçü alır ve bu ölçüler doğrultusunda üretim gerçekleştirilir. Deyatlar için firmamızı arayınız.

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapı sistemleri kullanılacak mekanların mimarı tasarımına uygun olarak firmamız tarafından üretilir. Genellikle tavana doğru kayarak açılan bu kapı sistemleri kapalı otopark girişlerinde kullanılır. Firmamız güvenliğin ve estetiğin en üst seviyede olduğu seksiyonel kapı sistemlerini fabrikalara ve büyük işletmelere de uygular. Seksiyonel kapı sistemleri kullanıldıkları alanda ısı, ses ve ışık gibi yalıtımları sağlar.

Kapı Sistemleri Montaj Fiyatı

Kayseri deki firmamız kullanım alanına göre birbirinden farklı kapı sistemi modellerinin montajını yapar. Firmamızdan hizmet almak isteyen kişiler önce randevu almalıdırlar. Kapı sistemi fiyatları sistemin durumuna göre değişir. Ayrıca firmamız her türlü kapı sisteminin belirli aralıklarla bakımını yapar.

Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK