Görüntülü Diafon Sistemleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Görüntülü Diafon Sistemleri
Multitek Görüntülü Diafon
Multitek Görüntülü Diafon
Audio Görüntülü Diafon ve Akllı Ev Sistemleri
Audio Görüntülü Diafon ve Akllı Ev Sistemleri
Teknoline 2 Kablolu Görüntülü Diyafon Sistemleri
Teknoline 2 Kablolu Görüntülü Diyafon Sistemleri

İnsanlar ailelerini korumak için evleri için her türlü güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyarlar. En önemli sistemlerden birisi görüntülü diafon sistemleridir. Proton güvenlik sistemleri olarak Kayseri de evlerinize akıllı ev sistemleri kurulumlarını yaparak bu sisteme görüntülü diafon sistemini entegre ediyoruz. Bina girişinden dairenizin ziline basan kişileri evinizde kamera sisteminden görebiliyor ve kimin geldiğini öğrenebiliyor, kişi ile konuşabiliyorsunuz. Görüntülü diafon sistemleri çeşitlerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu sistemleri akıllı ev sistemlerine dahil ederek ya da network ağı üzerinden uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Görüntülü diafon sistemlerimiz Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri, Audio Görüntülü Diafon ve Akıllı Ev Sistemleri, Tekline 2 Kablolu Görüntülü Diafon Sistemleri olarak 3 başlıkta toplanmaktadır.

Görüntülü Sistemler

Görüntülü diafon sistemleri kurulumları için müşterilerimize kurulum öncesinde bilgilendirme yaparak sistemde kullanılabilecek cihaz çeşitlerini tüm özellikleri ile birlikte gösteriyoruz. Kapı ziliniz çaldığında görüntülü diafon sayesinde kimlerin geldiğini görebileceksiniz. Yeni nesil teknoloji ürünlerini kullandığımız için, son model ürünlerimiz sayesinde apartmanda aynı sistemi kullanan diğer daireler ile sesli görüşebileceksiniz. Görüntülü diafon sistemlerinde dışarıdan geldiğinizde bina giriş kapısını cihaz üzerinde şifre girerek ya da özel kart sistemi ile açabileceksiniz. Bu sistem hem evinizi güvenli yapacak hem de size konfor sağlayacaktır.

Uzaktan Kontrol

Görüntülü diafon sistemlerini kurarken profesyonel ekiplerimiz sizler için en iyi çözüm önerilerini sunacaklardır. Kapı zili ve görüntüleme cihazı olarak kullanılan diafonlara gsm hattı entegresi yaparak, kendi dairenizde bulunan görüntüleme cihazı üzerinden cep telefonunuza yönlendirme yapabiliyorsunuz. Bina giriş kapısında bulunan görüntülü diafon cihazına daire numaranız tuşlandığında, ziliniz çalmaya başlayacaktır. Yapılacak olan ayar ile çalan zile belirli bir süre cevap verilmediğinde cihaz bu çağrıyı cep telefonunuza yönlendirecek ve sizler cep telefonunuz üzerinde kapıda bulunan kişiyi görebilecek ve bu kişi ile konuşabileceksiniz.

Akıllı Ev Sistemleri

Ülkemizde inşaat sektörünün gelişmesi ve gelişen tüm teknolojik imkanlardan faydalanılması akıllı ev sistemlerine olan talebi artırmıştır. Güvenlik sistemleri kurulumu yapan bir firma olarak, talep edilen tüm güvenlik sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz. Akıllı ev sistemlerinde, görüntülü diafon, güvenlik kameraları, alarm sistemleri gibi tüm sistemleri kullanıyoruz. Sistem kurulumunda tamamen müşterinin isteği kapsamında istenilen ürünlerin kurulumları için projeler hazırlıyoruz. Projelerimiz sayesinde hem güvenli hem de konforlu bir hayat sürebileceksiniz.

Görüntü Sistemleri

Görüntü sistemleri kullanıldıkları tüm alanlarda büyük caydırıcı etkiye sahiptir. Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda vb. yerlerde görüntü sistemlerini gören kişiler hırsızlık ve diğer olayları gerçekleştirmekten vazgeçecektir. Görüntülü diafon sistemi olan binaların girişlere daha güvenli duruma getirilmekte ve insanlar evlerinden bu kişileri görüntülü diafon ekranında görmeden kapıyı açmayacakları için kişilerin izinsiz girmesi önlenmiş olacaktır.

Kötü niyetli kişiler görüntülenme yapıldığını bildiği için bu sistemin kullanıldığı binalardan uzak durmaya çalışırlar. Proton güvenlik sistemleri firması olarak web sitemiz üzerinden tüm insanlara ulaşmaya ve güvenlik konusunda bilgilendirmeye çalışıyoruz. Güvenlik sistemlerine, görüntülü diafon ve alarm sistemlerine ihtiyaç duyanlar iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve istedikleri hizmeti satın alabilirler.

Hizmetlerimiz

Protonbil.com web sitemiz üzerinden sürekli erişilebilir olmaktayız ve tüm güvenlik alanlarında Kayseri ve çevre illere otomasyon hizmetlerimizi sunuyoruz. Özellikle görüntülü diafon sistemlerini yeni binalara ve kullanılan tüm eski binalara rahatlıkla yapabiliyoruz. Sistem kurulumları için profesyonel ekiplerimiz görev yapmakta ve sistem kurulumu öncesinde keşif yaparak ihtiyacı karşılayacak en doğru ve verimli olabilecek sistem ekipmanlarını belirliyoruz. Amacımız vermiş olduğumuz hizmet sonunda müşterilerimizin bu sistemleri verimli bir şekilde kullanabilmesini ve memnuniyet duymalarını sağlamaktır. Firmamız Kayseri detüm sektörlere vermiş olduğu hizmetler ile gerçekleştirdiği çalışma sayısını her gün artırmaktadır. Sistem kurulumlarında sizlere ürün seçiminde yardımcı oluyor ve tüm sistemlerin en ekonomik değerlerle kurulmasını sağlıyoruz.

 

Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK