Otomatik Kepenk Sistemleri
/ ÇÖZÜMLERİMİZ / Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Çelik Kepenk
Otomatik Çelik Kepenk
Mini Pencereli Sarmal Kepenk
Mini Pencereli Sarmal Kepenk
Tül Kepenk Sistemleri
Tül Kepenk Sistemleri

Kayseri genelinde hizmet veren firmamız 25 yıllık iş deneyimi ile profesyonel hizmet verir. Artık tenekeden yapılmış elle indirilip kilitlenen kepenklere son. Kaliteli ve paslanmaz malzemeden üretilen, otomatik açılıp kapanan kepenkler ile tanışın. Firmamıza ulaşarak gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemlerinde evlerinize veya iş yerlerinize en uygun ve en güvenli kepenk takılarak güvenliğiniz sağlanmış olur. Kepenkler çok çeşitli olup en çok tercih edilen çelik ve alüminyum malzemeden üretilmiş kepenklerdir. Tül kepenk sistemleri gibi hafif malzeme ile yapılanları da mevcuttur.

Kepenk Ne İşe Yarar?

Kepenkler iş yerleri ve garajlarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılır. Kötü hava şartlarından korunma da sağlayarak iş yerinizin ısı kaybetmesini önler. Bu sayede yalıtım görevi de görür. Uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanabilir. Elektrik kesintisi olduğu zamanlarda elle açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Kepenklerin üretim malzemeleri farklı olduğu gibi modelleri de farklıdır. Firmamız ile görüşerek iş yerinize en uygun kepengi seçebilirsiniz. İhtiyaç doğrultusunda seçilen kepenk daha fonksiyonel olacak ve yüzde yüz performans sağlayacaktır.

Mini Pencereli Sarmal Kepenk

Bu tür kepenklerde minik pencereler mevcuttur. Bu sayede kepenk kapalı olduğu halde dahi müşteri ürünleri görebilir. Mini pencerelerin hangi alana yerleştirileceğine siz karar verirsiniz. Kayseri merkezli kurulmuş firmamız standart ölçülerde üretim yaptığı gibi isteğe bağlı olarak da özel üretim yapar. Malzeme olarak çelik ve alüminyum kullanılır. Kepengin açılıp kapanması otomatik olarak yapılır. Uzaktan kumada ile rahatça açıp kapatabilirsiniz. Hangi saatlerde açılmasını ve kapanmasını isterseniz ona göre ayarlamak da mümkündür. Firmamız sektörde lider bir firmadır ve kullanılan her malzeme teknoloji ile uyumludur. Müşteri memnuniyeti her zaman daha öncelikli olup, müşteri ihtiyaçları çerçevesinde hizmet sunulur.

Klasik Model Kepenk

Bu model de mini pencere yoktur. Düz kepenk sistemidir. Malzemesi çelik ile güçlendirilmiş malzemedir. Hırsızlara karşı en üst düzey koruma sağlar. Oldukça sağlamdır. İş yerinizin ölçüleri alınarak üretildiği için iş yerinize tam olarak oturur. Alt kısmı yuvasına tam olarak sabitlendiği için yağmur ve kar sularının içeriye girmesini önler. İçeride ısıyı koruyarak iş yerinizin sıcak kalmasını sağlar. Uzaktan kumanda işe rahatça kullanım imkanı sağlar. Dış hava koşullarına çok dayanıklıdır. Aşınma ve paslanma yapmaz. Herhangi kesici bir alet ile kesilmesi zordur, bu sayede tam koruma sağlar.

Otomatik Kepenkler Nerelerde Kullanılır?

Güvenliğin sağlanması gereken her yerde kullanılan otomatik çelik kepenk özellikle garaj, fabrika, iş yerleri, depo ve bahçe kapısı, sanayi işletmelerinde sıklıkla tercih edilir. Firmamız daha güvenli satış yapabilmeniz ve ürünlerinizi koruyabilmeniz için kaliteli ve profesyonel hizmet sunan bir firmadır. Firmamızdan hizmet aldıktan sonra da Kayseri ve civar iller için teknik destek almaya devam edebilirsiniz. Hizmet almadan önce firmamız ile görüşerek ihtiyaca yönelik ürün seçilmelidir. Bu doğrultuda kullanım alanına göre seçildiği için işlevi ve fonksiyonu daha garantili ve güvenli olacaktır.

Otomatik Kepenk Bakımı

Otomatik kepenkler bir sarmal üzerine dolanan kapı sistemleridir. Otomatik olarak çalışması nedeniyle belli zaman dilimlerinde bakımlarının yapılması gerekir. Düzenli bakım yapıldığı zaman kullanım ömrü uzayacak ve işlevini tam olarak yerine getirecektir. Firmamız montajını yaptığı otomatik kepenk sistemlerinin bakımlarını da yapan bir firmadır.

Montaj yapıldıktan sonra hangi zaman dilimlerinde bakım yapılması gerektiği müşteriye açıklanır ve müşteri isterse bakım zamanında hatırlatma yapılır. Bakım ve montaj işi saha ve iş tecrübesi olan ustalar tarafından yapılır. Firmamızdan bilgi ve hizmet almak için firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşın. Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.


Gölge
© 2019 Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRONİK